ORTHOLUX Wielospecjalistyczna Klinika Stomatologiczna, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 60, 15-111 Białystok
Zadzwoń: 537 277 777

Protetyka

- specjalista protetyki stomatologicznej

Lek.dent. Justyna Stanio-Anikiej

Współczesna protetyka zajmuje się odtwarzaniem prawidłowych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych, przywróceniem uszkodzonych lub utraconych funkcji żucia. Daje możliwość estetycznej korekty i przebudowy własnych zębów, które są przebarwione lub nieprawidłowo ustawione. Dąży do poprawy wyglądu twarzy pacjenta, co ma niebagatelny wpływ na jego samopoczucie. W naszej placówce pracują lekarze specjaliści, którzy mają duże doświadczenie w tej dziedzinie. Każdy pacjent potrzebujący leczenia protetycznego traktowany jest indywidualnie - opiekujący się nim lekarz wnikliwie planuje potrzebne zabiegi, wyjaśnia i uzasadnia wybrane opcje leczenia. W trakcie wykonywania pracy protetycznej priorytetem są potrzeby i oczekiwania pacjenta, dlatego prowadzona jest ścisła współpraca z technikiem wykonującym dane zlecenie.

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom l oczekiwaniom oferujemy szeroki zakres usług protetycznych o najwyższej jakości. Takich jak: uzupełnienia ruchome (protezy), uzupełnienie stałe (korony, mosty, licówki, uzupełnienia protetyczne na implantach). Tym co nas wyróżnia jest indywidualne podejście do każdego Pacjenta, materiały o najwyższej jakości, nowoczesne techniki leczenia l diagnozowania, a także wykwalifikowany personel.

Nowoczesna protetyka stomatologiczna daje nam różne możliwości i skuteczne rozwiązania zdobycia pięknego uśmiechu. Statystyki podają, że przeciętny dorosły ma niekompletne uzębienie. Brak jednego zęba, czy kilku, stanowi poważny problem estetyczny (nie można bez skrępowania się uśmiechać i rozmawiać) oraz medyczny. Braki uzębienia powodują, że pozostałe zęby są bardziej obciążone, przesuwają się i pochylają powodując naprężenia i zmiany w rozkładających się siłach żucia. Z upływem czasu braki w zakłócają funkcje żucia, powodując zmiany patologiczne w stawach skroniowo-żuchwowych.

Zapraszamy do skorzystania z usług protetyki.

Słowa kluczowe: protetyka, klinika stomatologiczna białystok, stomatolog białystok

Masz pytania lub wątpliwości odnośnie możliwości leczenia w twoim przypadku? Umów się na konsultację protetyczną.

umow-konsultacje

 

Usługi Stomatologiczne Ortholux