ORTHOLUX Wielospecjalistyczna Klinika Stomatologiczna, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 60, 15-111 Białystok
Zadzwoń: 537 277 777

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna - jest to dziedzina stomatologii zajmującą się poprawą wyglądu estetycznego zębów, uśmiechu i twarzy. Stanowi ją szeroka gama usług stomatologicznych, skierowana do najbardziej wymagających pacjentów. W dzisiejszych czasach pierwsze wrażenie jest niezmiernie istotne. Atrakcyjny wygląd ułatwia znalezienie życiowego partnera oraz ma znaczenie na rynku pracy. Dbając o własny wygląd spełniamy oczekiwania otoczenia, ale też podnosimy własną samoocenę. Cechą charakterystyczną świadczącą o atrakcyjności twarzy są usta, w tym uśmiech i odsłaniane przy nim zęby. Atrakcyjność zębów można zwiększyć np. poprzez zmianę ich kształtu. W dzisiejszym świecie, gdzie tak ważne jest pierwsze wrażenie, wspaniały uśmiech ma kolosalne znaczenie zarówno w pracy, jak i życiu osobistym. Piękne i zdrowe zęby dodają urody, zwiększają pewność siebie i poprawiają samopoczucie. Są wizytówką każdego człowieka sukcesu. Zapraszamy do sprawdzenia cennika usług z zakresu stomatologii estetycznej.

Szczególnie polecamy Państwu m.in.:

  • Leczenie ortodontyczne
  • Wybielanie zębów
  • Korygowanie i konturowanie zębów
  • Biżuteria nazębna
  • Licówki kosmetyczne
  • Korony i mosty porcelanowe pełnoceramiczne i na podbudowie cyrkonowej
  • Kosmetyczne wypełnienia

Podejmujemy wyzwanie nawet w trudnych przypadkach. Pamiętamy przy tym, że na harmonię uśmiechu wpływa nie tylko wygląd zębów (estetyka biała), ale i dziąseł (estetyka różowa). Dlatego, w zależności od potrzeb i problemu, oferujemy zabiegi; od nieinwazyjnych, drobnych korekt z zakresu profilaktyki, wybielania czy stomatologii zachowawczej, do najbardziej zaawansowanych procedur z dziedziny periodontologii, protetyki czy implantologii i ortodoncji. Przekonaj się, jak piękny może być Twój uśmiech!

Słowa kluczowe: stomatologia estetyczna białystok, stomatologia, stomatologia białystok, stomatolog, dentysta białystok, stomatolodzy białystok, chirurg stomatolog, stomatolodzy, dentysta białystok cennik, chirurgia stomatologiczna białystok, gabinet dentystyczny, klinika stomatologiczna

umow-konsultacje

lek.dent. Jadwiga Karpowicz

lek.dent. Jadwiga Karpowicz

dr n. med. lek. dent. Paula Kostecka-Sochoń

dr n. med. lek. dent. Paula Kostecka-Sochoń

LEK.DENT. JUSTYNA STANIO-ANIKIEJ- SPECJALISTA PROTETYKI STOMATOLOGICZNEJ

LEK.DENT. JUSTYNA STANIO-ANIKIEJ- SPECJALISTA PROTETYKI STOMATOLOGICZNEJ

Usługi Stomatologiczne Ortholux